Hafta İçi - 08:30-18:00 | Pazar Kapalı

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuştur ve 36 yılı aşkın süredir, uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu süreçte;

Başta Demir Çelik Sektörü olmak üzere, Tersaneler (Kimyasal Tankerleri, Kuru yük ve Konteyner Gemileri, Römorkörler, Yatlar), Askeri Sanayi, İnşaat Sektörü, İş Makinaları, Maden Ocakları, Otomotiv Sektörü, Kimya, Sağlık ve Gıda Sektörleri gibi tüm endüstriyel alanlardaki müşterilerimizin hortum ve bağlantı parçaları ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hortumlarımızın -200oC ile +800oC arasındaki sıcaklıklara dayanıklı, zor şartlarda çalışabilecek, asit, baz, solventler gibi her türlü kimyasallara dayanıklı bir çok çeşidi mevcuttur.

Bağlantı parçalarımız ise dünyadaki tüm normlara ve standartlara uygundur ve Paslanmaz Kamlok, Alüminyum Kamlok, Polyemid Kamlok, Alüminyum ve Paslanmaz Lock Tipi Kelepçeler, SAE Flanşlar, Quick Kaplinler vb. gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Uzman kadromuzun yerinde yapılan gözlem ve tespit çalışmaları sonucunda, çalışma şartlarınıza göre ürünlerimizi statik, dinamik, iletkenlik, yalıtkanlık ve yüksek basınç testlerine tabi tutarak, size en uygun ürünü tespit edip hizmetinize sunmaktadır. Ürünlerimizin tamamının ATEX, PED, FOOD DM, FOOD FDA, OSO 9001-2008, TYPE APPROVAL, DNV, CE gibi sertifikaları mevcuttur.

Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. HİDRODİNÇ üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ve hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışarak siz değerli müşterilerimize bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.