Hafta İçi - 08:30-18:00 | Pazar Kapalı

Ürün Fotoğrafları

Genel Bilgiler


ÖZELLİKLERİ

Maksimum esneklik ve kırılmaya karşı son derece dayanıklıdır.Uzun bakım gerektirmeyen servis ve bakım gerektirmeyen ve sorunsuz çalışma ile etkin bir pozitif çatı drenajı sağlar. Bu hortum bükülmesi veya tıkanması olmadan daha uzun hizmet ömrü sağlar. Genel olarak çok çeşitli sıvı veya gıda ürünlerinin emme altında transferi veya basıncında kullanılır. Demiryolu ve karayolu tankerleri, yükleme ve boşaltma, depolama tankı tesis içi kullanıma uygundur.


Gıda Hortumu, gıda ürünlerinin emiş veya Pnömatik sistemler aracılığıyla toplu transferler için kullanılır. Bu emme boşaltma hortumları gıda ürünlerinin kalitesini korumak ve yabancı elementlere maruz kalmaktan kaynaklanan kontaminasyonu önlemek için özel olarak üretilmiştir. Hayvansal ve bitkisel yağlara dayanıklıtemiz beyaz FDA tüpü ile tasarlanmıştır. Bundan kaynaklı ultra pürüzsüz mikroplara dayanıklı boru, temizlik için özel paslanmaz çelik mandreller üzerine inşa edilmiştir.

Gıda Hortumları gıda ürünleri ve yarı mamul gıda ürünleri ile temas edebilir. Hortum malzemesi gıdaya geçebilecek, insan sağlığını tehlikeye atabilecek, gıdanın tadını ve kalitesini bozabilecek maddeler içermemelidir. Gıda hortumunun iç tabakası, Avrupa Birliği ve FDA yönetmeliklerine uygun, yüksek kaliteli ve yüksek saflıkta kauçuk ve plastik malzemeden yapılmıştır.

SERTİFİKALI GIDA HORTUMU ÖLÇÜLERİ