Hafta İçi - 08:30-18:00 | Pazar Kapalı

Ürün Fotoğrafları

Genel Bilgiler


ÖZELLİKLERİ

Lock tipi kelepçeler Polipropilen(PP), Polyamid (PA),  ve Alüminyum (AL) malzemelerden üretilmiştir. Özel amaçlar için EPDM veya farklı malzemelerden de üretilmektedir. Duvarlarda, zeminde ya da tavanda kullanıma uygun olan boru tutucu modelleri,  boru hattı oluşturulmasına yardımcı olur. Doğru şekilde montajı sağlanırsa yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanım sağlar. Her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Metretül başına ağırlığı fazla olan boru sistemlerinde kullanıma uygun olan kafalı lastiksiz ağır yük kelepçesi, inşaat, tesisat, gemi inşa sanayi, gıda endüstrisi, savunma sanayi, rafineri, petro-kimya sanayi, yangın söndürme sistemleri gibi bir çok alanda güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ALANLARI

Boruların taşıma hattını destekleyerek artı olarak sabitleme avantajına sahiptir. Su, gaz, ısı için kullanıma uygundur.Elektrik tesisatlarında da kullanılan standart tip ağır yük boru kelepçesi, boruların tavanlara, duvarlara ve zeminlere istenildiği gibi sabitlenmesine ve döşenmesine yardımcı olur. Bu kullanım biçimleri dışında; su tesisatları, yangın söndürme tesisatları gibi alanlarda da kullanılabilir. 

LOCK TİPİ KELEPÇE ÖLÇÜLERİ