Hafta İçi - 08:30-18:00 | Pazar Kapalı

Ürün Fotoğrafları

Genel Bilgiler


ÖZELLİKLERİ

Avrupa Kaplin, hareketli bir elemanı başka bir elemana bağlayarak birlikte hareket etmelerini sağlayan bağlantı elemanıdır. her uygulamada kullanıma uygun materyal ve contalara sahiptir. Kaplinlerin kendinden sızdırmaz özelliği en yüksek güvenlik hem de en hızlı bağlama ayrılmayı garanti eder. Bağlantı Kaplinleri boru hatlarının ve hortumların dökülme olmadan güvenli ve sağlam şekilde bağlanması ve çıkarılması gibi önemli özelliğe sahip olması için tasarlanmıştır.

Avrupa Kaplinler akaryakıt, kimya, denizcilik gibi sektörlerde uzun yıllar kullanılmaktadır. Hortumun veya dolum kolunun devreye girip bağlanması veya sökülme işlemi sadece bir-iki saniye sürer. Olası operatör hatalarında dahi hiçbir gaz ve akışkan sızıntısı yaşanmaz. Aynı zamanda bağlantı geri sökme işlemi çok hızlı olduğu için zaman tasarrufu sağlanır.

Tüm ölçülerdeki hortum ünitelerinde “swivel” yani döner yatak sistemi mevcuttur. Hortumdaki burulma ve gerilim sonucu zayıflar ve sıfıra indirir. Tank ünitesi kamyon veya tank üzerinde sabit olarak kalır. En agresif kimyasallara dahi dayanabilen özel materyal ve conta takımı çeşitleriyle her türlü sıvı kimyasalının transferi için uygundur.

KULLANIM ALANLARI

·Kimyasal tankerler

·Bunker ve LPG Tankerleri

·Petrol Platformları

·Liman Terminalleri

·Gemiden gemiye-gemiden karaya-gemiden dolfin’e Transfer

· Demiryolu tankerlerinin dolum boşaltımlarında

· Kimyevi maddeler

· Gazlar